Poczuj się kobieco
Wyprzedaż odzieży damskiej
do -70%
Sprawdź
bluza vila

Zakupy na szafa.pl – wady i zalety.

,,Uwolnij swoje ciuchy” zachęca nas kolejny serwis internetowy szafa.pl poświęcony modzie, na którym możesz sprzedać, kupić lub wymienić się ubraniami, butami i biżuterią. Wybór jest duży, użytkowników wielu, więc czy są jakieś wady? Okazuje się, że niestety jak wszędzie, również na szafa.pl znajdziemy plusy i minusy.

Popularność tego serwisu nie jest zbyt duża i pozostawia wiele do życzenia. Mimo, że z roku na rok użytkowniczek jest coraz więcej, to nie dorównuje on zalando.pl czy asos.com. Pojawiają się więc negatywne głosy na forach internetowych – użytkownicy narzekają na małą popularność, przez co zainteresowanie na wystawioną przez nich odzież nie jest zbyt wysokie. Często ich ubrania długi czas nie mogą znaleźć nowego właściciela.

Dużym plusem jest z pewnością możliwość wymiany ubrań. Która z nas nie chciałaby mieć nowej spódniczki w zamian za bluzkę, która przestała nam się podobać dwa sezony temu i od tamtej pory leży na dnie szafy? Szafa.pl daje taką możliwość, oddajesz coś za coś nie wydając przy tym ani złotówki.

Niestety, użytkowniczki tego serwisu narzekają na ów przywilej. Okazuje się, że większość  z nich jest nastawiona raczej na sprzedaż niż na wymianę. Trzeba szukać ze świecą kogoś, kto zechce nam coś ofiarować nie mieszając w to pieniędzy.

Tanio. Ten argument na pewno zachęca większość kobiet do zakupów. Lepiej przecież mieć dwie pary spodni niż jedną. Możemy, więc kupić tam naprawdę fajne rzeczy w niskich cenach.

Aktywacja konta też nie jest wymagająca. Należy zapłacić 3 zł aby móc kupować i sprzedawać ubrania, buty i dodatki. Jest to opłata jednorazowa i daje nam możliwość ciągłych transakcji bez żadnych ilościowych czy rocznych opłat. Osoby, które tam sprzedają i kupują są bardzo miłe i pomocne, można się z nimi dogadać w wielu kwestiach, z chęcią służą pomocą.

Ostatnia, najważniejsza zaleta – oryginalność. Naprawdę możemy tam znaleźć unikalne sztuki ubrań, pochodzą w końcu z prywatnych kolekcji użytkowniczek serwisu szafa.pl. Zdarza się, że nasza wymarzona bluzka, której usilnie poszukiwałyśmy we wszystkich galeriach znajduje się właśnie tam, a spodnie w szafranowym kolorze są 50 % tańsze. Wszystko to siedząc w domu w wygodnym fotelu przed komputerem.

Oceń stylizację:

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>